Pierwsze przedszkole

Kadra Naszego Przedszkola

Magdalena Wierna- Malinowska

Dyrektor Niepublicznego Oddziału Przedszkolnego

„Nasze Przedszkole”. Anglista i sportowiec, swoje pasje stara się przekazać podczas zajęć z dziećmi.

Koordynator egzaminów Cambridge.

Julia Bugla

Nauczyciel wychowania przedszkolnego i wychowawczyni grupy Rybek. W  swojej codziennej pracy z dziećmi wykorzystuje elementy metody Marii Montessori oraz Programy Aktywności Knillów. W sposób twórczy i kreatywny stara się  rozwijać w dziecku to co najbardziej go ciekawi
i interesuje.

Paulina Sekienda

Nauczyciel wychowania przedszkolnego, wychowawczyni  grupy przedszkolnej DINUSIE. Pełna energii i optymizmu.
W pracy z dziećmi stara się zawsze postrzegać świat
z perspektywy “ małego” człowieka. W swojej pracy wykorzystuje m.in. metodę Marii Montessori, A. Knillów
oraz ruchu rozwijającego.

mgr Aneta Kańtoch

NAUCZANIE POCZĄTKOWE • LOGOPEDIA

ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE

– nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej.

Jest świetnym logopedą i terapeutą. Prowadzi zajęcia logopedyczne oraz korekcyjno-kompensacyjne, wykazując wielką cierpliwość i serce wobec dzieci wymagających pomocy terapeutycznej.

mgr Magdalena Jaśniak

– nauczycielka języka niemieckiego.

Z pasją i zaangażowaniem prowadzi zajęcia języka obcego

w Naszym Przedszkolu. Potrafi pozytywnie zachęcić do nauki języka, z energią zagłębia się wraz z dziećmi w tajniki niemieckiej gramatyki i słownictwa.

Lidia Kinert

nauczyciel z powołania, uwielbia przedszkole

a przedszkolaki Ją kochają. Zawsze chętna do pomocy, czytania, rysowania.

Wprowadza przedszkolaki w tajniki przyrody.

mgr Anna Zajączkowska

- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

oraz wychowania fizycznego.

Swoim uśmiechem i spokojem zaraża wszystkich dookoła.  Kreatywna i twórcza na zajęciach wykorzystuje elementy ruchu oraz TIK. Prowadzi również zajęcia gimnastyki korekcyjnej.

Wiktoria Gromada

Uśmiechem zaraża wszystkich wokoło. Pracuje jako pomoc wychowawcy w obu grupach. Prowadzi również zajęcia kuchcikowa, it, sensoplastyki i teatru.

Anna Śpiewak

Niezastąpiona pomoc pań nauczycielek. Uśmiechnięta
i radosna. Kochająca pracę z dziećmi. Zawsze chętnie przytuli, pocieszy i przegoni małe smutki.

Wiktoria Rusin

Zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii.

Taniec to jej pasja, którą przekazuje na zajęciach najmłodszym. Prowadzi również zajęcia sportowe na sali gimnastycznej.

Adrianna Iszczuk

Studentka psychologii i położnictwa. Wolontariat
w przedszkolu okazał się jej nową pasją. Zawsze gotowa do zabawy z dziećmi. Interesuje się psychologią rozwoju małego dziecka.

Informacje dotyczące zapisów można uzyskać

pod nr telefonu tel. 577 404 922

Zapraszamy również na stronę www.nasza.szkola.pl

Niepubliczna Szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA