Pierwsze przedszkole

Język Angielski,

Niemiecki, Hiszpański

Strefa Rodzica

Rozpoczynamy nabór na kolejny rok szkolny 2019/2020.

Wszystkich chętnych z rocznika 2014 i 2016 prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na naszej stronie internetowej - zapisy

-------------------------------------------

Od 1 września 2018 r. przy Naszej Szkole  utworzone zostały dwa oddziały przedszkolne dla dzieci z roczników 2014 – 2016.

Nasze Przedszkole to miejsce przyjazne i bezpieczne. Zapewnia harmonijny rozwój dziecka oraz stymulowanie predyspozycji niezbędnych w zapewnieniu dobrego startu szkolnego. Bazując na bogatym doświadczeniu w kształceniu, wychowaniu oraz opiece nad dziećmi wiemy, że stworzenie dzieciom od najmłodszych lat komfortowego ale i wymagającego, twórczego środowiska gwarantuje maksymalne wykorzystanie potencjału tkwiącego w małym Człowieku.

W pracy z dziećmi w Naszym Przedszkolu nastawiamy się na wielokierunkowe kształcenie językowe i zapewnienie bogatych możliwości do rozwoju fizycznego podczas gier i zabaw o charakterze sportowym.

Posiadając własną salę gimnastyczną – możemy wprowadzić wiele elementów ruchu
i aktywności fizycznej – zarówno w formach indywidualnych jak i zespołowych. Nie zapominamy również o ważnej kwestii, jaką stanowi wykorzystanie nowoczesnych technologii informacyjno – komunikacyjnych – stąd w programie przedszkola znajdą się zajęcia z prowadzone z użyciem tabletów oraz ekranów multimedialnych.

Informacje dotyczące zapisów można uzyskać

pod nr telefonu tel. 577 404 922

Zapraszamy również na stronę www.nasza.szkola.pl

Niepubliczna Szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA